לייעוץ ללא התחייבות: 055-9704235
עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בתל אביב

בחיים ישנם רגעים קריטיים שבהם פשוט אסור להתפשר על פחות מאנשי המקצוע הטובים ביותר. חשד בפלילים עשוי ליצור מהפך דרמטי בחייך. ברגע אחד, שגרת החיים משתנה לחלוטין וקיים הסיכון כי יהיה עליך לשאת בעונשים כבדים ובהשלכות מרחיקות לכת. כדי להבטיח שתעמוד לרשותך ההגנה הטובה ביותר, חשוב לבחור במשפטן מנוסה ומקצועי שיסייע לך לעמוד אל מול ההאשמות.

עו”ד יעקב שקלאר משמש כעורך דין פלילי בתל אביב במשך מעל 30 שנה ומוביל את אחד המשרדים היוקרתיים ביותר בעיר כבר מעל שני עשורים. עבודתו המשפטית הענפה בכמה מהתיקים המורכבים והחמורים בהיסטוריה המשפטית של ישראל, הביאה לכמה מהתקדימים החשובים בתחום הפלילים. תקדימים אלו הפכו למשל ולשנינה בבתי ספר רבים למשפטים ומהווים חלק בלתי נפרד מחומר הלימוד. עו”ד שקלאר הופיע מאות פעמים בבית המשפט העליון ונחשב לדמות מכובדת ביותר בעולם המשפט הפלילי.

היכרות מעמיקה במגוון תחומים

תחום המומחיות והבקיאות המשפטית של עו”ד שקלאר חולשים על טווח רחב מאוד של המשפט הפלילי. שנים של ניסיון בתחום דיני המשפחה הכשירו אותו כמומחה מוביל בישראל לעבירות אלימות ומין במשפחה.

בנוסף, המשרד המונה 6 עורכי דין המובילים בתחומם ידוע במוטיבציה הניכרת שלו לייצג גם בתיקים קשים וחמורים במיוחד. לאורך השנים, ייצגו אנשי המשרד נאשמים בעבירות הקשות שבספר החוקים – מרצח וסחר בסמים ועד לעבירות מין. לא משנה באיזו עבירה מדובר, אנו מחויבים בראש ובראשונה להבטיח כי החשוד או הנאשם יזכו להליך הוגן ולמשפט צדק וכי כל זכויותיו יעמדו לרשותו וימוצו לאורך כל ההליך הפלילי.

מומחים לזכויות חשודים בפלילים

אנו זוכרים בכל עת כי במקרים רבים, חומרת העבירה אינה משקפת את התנהגותו השגורה של החשוד. פעמים רבים מדובר בבני אדם נורמטיביים אשר הסתבכו בעבירות שאינן מאפיינות אותם. אנו מאמינים כי הזדמנות לתיקון תמיד עדיפה על ענישה שתנציח את המצב העגום. התמחותו של עו”ד שקלאר בדיני המעצר, בהגנת הפרטיות ובזכויות האדם הקשורות לחיפוש גופני ותפיסת ראיות, מאפשרת לו במקרים רבים לחשוף הליכים בלתי חוקיים ולעצור אותם עוד לפני הגעה לכתב אישום.

משלב החקירה במשטרה, עבור בהליך השימוע לפני הגשת כתב אישום ועד לפסק הדין, תעמוד לרשותך הגנה משפטית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עו”ד פלילי בתל אביב יעקב שקלאר – בעל יוקרה שאין שניה לה

בנוסף להיותו אחד מעורכי הדין הפליליים הטובים בארץ על פי דירוג שנעשה במסגרת העיתונים הנחשבים בישראל, משמש עו”ד יעקב שקלאר כמרצה במספר בתי ספר למשפטים בתחום המשפט הפלילי וזכה לשבחים רבים על ידי אושיות המשפט בישראל.

על מנת לתאם פגישת ייעוץ ולזכות להכנה מעורך דין פלילי בתל אביב הנחשב לאחד מהמובילים והמקצועיים בישראל, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר. אחד מנציגי המשרד יחזור אליך במהרה ויסייע לך בכל הנדרש כדי להבטיח שהצדק ייצא לאור.

צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
Skip to content