לייעוץ ללא התחייבות: 055-9704235
הדרך המשפטית אל האזרחות הרומנית

הדרך המשפטית אל האזרחות הרומנית

הדרך המשפטית אל האזרחות הרומנית

הליך הוצאה של אזרחות ודרכון רומנים נחשב ברוב המקרים למעט ארוך ומורכב – מדובר בהליך הנמשך במקרים הפשוטים יותר עד חצי שנה ובמקרים הסבוכים יותר עשוי להתפרס אפילו עד למשך שנתיים, הדבר תלוי בסופו של יום במורכבות התיק וביכולת להוכיח את הקשר שלכם למדינה הרומנית. אם אתם מעוניינים להוציא בקרוב אזרחות רומנית וחוששים שמא התהליך מסובך מידי עבורכם, עיצרו רגע, אנחנו ננסה לעזור במעט. במאמר זה נדון אודות סוגיית ההליך ואודות האנשים הזכאים לקבל אזרחות רומנית ונעסוק גם בחשיבות שבליווי משפטי לכל ההליך. מקווים שלאחר קריאת הדברים תהיו בקיאים יותר בנושא ותוכלו לגשת למשימה מוכנים עם הכנה ראשונית טובה.

האם אתם זכאיים להוציא אזרחות רומנית?

ראשית דעו כי השאלה הינה מורכבת בחלק מהמקרים ותלויה בלא מעט דברים הקשורים בהיסטוריית העץ המשפחתי שלכם, ובראש ובראשונה הדבר תלוי בזמן שבו בני המשפחה הרומנית שלכם עלו ארצה והיכולת להוכיח את הקשר שלכם למדינה הרומנית ברבדים שונים. במרבית המקרים בחירה בסיוע והדרכה של גורם מקצועי/משפטי המכיר מקרוב את תהליך ההוכחות תקל עליכם מאוד לצלוח היטב את השלב המרוכב הזה בדרך למימוש הזכאות. ההמלצה הרווחת היא אכן לנסות ולעשות שימוש בשירותיו של איש מקצוע, לרוב עו”ד המתמחה בהוצאת דרכון רומני, על מנת לקצר משמעותית את ההליכים, להעביר לו את המידע הרלוונטי שיש ברשותכם על מנת שייבחן עבורכם את מידת הזכאות וההליכים הבירוקרטיים השונים המתבקשים השונים ובכך לחסוך ממכם זמן רב והתעסקויות מורכבות כאלו ואחרות.

חשיבות הליווי המשפטי בהליך

התעסקות שוטפת בהליך זה עשויה כאמור להיות מורכבת מאוד, ובזאת בשל כל הניירת שכרוכה בעניין והצורך להתעסק מול בירוקרטיה לא מעטה. אם חשוב לכם לקבל את האזרחות שלכם בהקדם וליהנות ממצב בו אתם בעלי אזרחות רומנית בסופו של דבר, אין ספק שמומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין, ראשית בשל העובדה היבשה כי הוא מכיר את החוק טוב מכם, כך שהוא מסוגל להתמודד עם החוק בצורה עדיפה ואידיאלית ולנצל אותו לטובת מטרת היעד שלכם. ישנם כיום עו”ד רבים בשוק אשר עוסקים בתחום ועל כן תצטרכו למצוא עבורכם את איש המקצוע המנוסה והמתאים על מנת שיעשה עבורכם עבודה נאמנה ובאופן כזה שתקבלו את האזרחות שלכם מהר ככל שניתן. בסיועו הצמוד של עורך דין המתמחה בתחום תוכלו לנצל את מיטב הזכויות שלכם בנושא באופן אופטימאלי וליהנות מדרך ברורה ונוחה יותר לאזרחות הרומנית המיוחלת אשר תושג באופן יחסית מהיר. אתם ודאי רוצים לקבל את האזרחות שלכם תוך זמן קצר, ובכדי שכך יהיה הדבר, כל שעליכם לעשות זה לשים לב שאתם פונים אל עו”ד בעל ניסיון בתחום, אשר כבר ידאג לבצע את כל שאר העבודה הנחוצה בעבורכם.

צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
Skip to content