לייעוץ ללא התחייבות: 055-9704235
עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בתל אביב

תמונה של עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בתל אביב – העולם המשפטי נחלק למגוון קטגוריות והתמחויות, החל מדיני עבודה, דיני משפחה, התחום האזרחי וכלה בדין הפלילי. בבחירה של עורך דין חשוב במיוחד לא להסתפק בהסמכה המשפטית הכוללת ולתת דגש על ניסיון והתמחות בתחום הרצוי בכלל, וכאשר מדובר בדין הפלילי בפרט.

בשונה מכלל תחומי העיסוק המשפטיים העוסקים בבירוקרטיה, ממון וניהול סכסוכים, עורך דין פלילי מספק הגנה על החופש האישי של לקוחותיו ושמם הטוב, מה שיבוא לידי ביטוי בכלל תחומי החיים שלו בהמשך (מן היכולת להתפרנס, המוניטין האישי ועד לישיבה בפועל בבית הסוהר).

כיצד נחפש עורך דין פלילי בתל אביב ברשת

ללא היכרות או המלצה אישית, מרבית האנשים יפנו למנועי החיפוש כמקור מידע. חשוב לדעת כי גם לחיפוש ברשת ישנם כללים וכלים לקבלת מידע אמין ומדויק ולבחירה של נותן שירות:

ציון מיקום- בחיפוש אחר עורך דין פלילי בתל אביב חשוב שלא לבחור במילות חיפוש כלליות כי אם לדייק ולציין את המיקום בו נדרש השירות. מילות חיפוש אפשריות: עורך דין פלילי מומלץ, עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב, עורך דין עבירות אלימות במשפחה וכדומה. חשוב לציין כי מנוע החיפוש עשוי לספק תוצאות רחבות יותר ממילות החיפוש, דוגמת נותן השירות דווקא בבת ים, ולבחון כל תוצאה בהתאם לצורך.

חלוקה לתחומי עניין

בחינת תחומי פעילות והתמחות- גם בתוך הדין הפלילי ניתן למצוא חלוקה לתחומי פעילות ומומחיות, דוגמת עורך דין פלילי בתל אביב המתמחה בטיפול בעבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות נשק, הלבנת הון, צווארון לבן, ייצוג אל מול מוסדות בטחון מח”ש/ שב”ס, עבירות סחיטה ואיומים, עבירות מין ועבירות נוספות. אין מן הנמנע כי עורך דין פלילי יספק מענה למספר תחומי התמחות בדין הפלילי, אולם חשוב לוודא כי הוא מביא ניסיון רלוונטי בתחום הנדרש.

בחינת האתר- בחיפוש אחר עורך דין פלילי בתל אביב (או בכל יישוב אחר) במנועי החיפוש, נקבל תוצאות שיכללו קישור לאתר המשרד. מלבד פרטי מידע כלליים ועיצוב, באתר עורכי דין מקצועי ניתן יהיה למצוא חומרים מקצועיים, סקירה של פסקי דין ומאמרים, התייחסות לחידושי פסיקה וחקיקה ומשמעותם, הנגשת מידע רלוונטי ועוד. ממידע זה ניתן יהיה להתרשם הן בנוגע למקצועיות עורך הדין האמור והן לגבי ניסיונו ופעילותו.

חיפוש שם במנועי החיפוש- לאחר סריקה ומציאת עורך דין פלילי בתל אביב בגוגל וקבלת תוצאות, ניתן לבחון באופן פרטני עורכי דין רלוונטיים בחיפוש אישי על פי שמם ו/או שם המשרד. בחיפוש כזה נוכל לקבל סקירה של תיקים בהם טיפלו, פרוטוקולים ופסקי דין, חוות דעת והמלצות, אזכורים בתקשורת ומידע רלוונטי נוסף.

באיזה שלב מוטב לפנות להתייעצות אל מול עורך דין פלילי

כאשר אדם מן השורה עומד בפני חשדות פליליים, במקרים רבים יבחר לנסות ולפוגג את החשדות באופן עצמאי, באמצעות הצגת גרסה מזכה לאירועים בחדר החקירות. חשוב לדעת כי אדם אשר מזומן לחקירה במשטרה עשוי להתבקש לחקירה במעמד עד או במעמד חשוד.

לחקירה לצורך עדות בלבד אין חובה להסתייע בעורך דין, ניתן לגשת באופן עצמאי לצורך מסירת גרסה וגילוי אזרחות טובה. במידה וקיימת מורכבות דוגמת עדות העשויה להפליל בן משפחה או את הנחקר עצמו- מומלץ לפנות לעורך דין פלילי להתייעצות בטרם חקירה.

נחקר הנדרש לחקירה במעמד של חשוד, בין אם מדובר בזימון טלפוני לצורך החקירה ובוודאי במידה ומדובר במעצר, חשוב במיוחד לקבל ייעוץ מקצועי וליווי לחקירה באמצעות עורך דין פלילי בתל אביב.

לסיכום

חדרי החקירות עשויים להוות מרחב מאיים, ולעתים מנותק מן האמת והצדק, וחוקרי המשטרה מייצגים צד אחד של מערכת הצדק בלבד. במטרה לשמור על זכויות הנחקר וטוהר החקירה, להימנע מהפללה עצמית ולעצור את החשדות כבר בשלב מוקדם, בטרם התגבשו לכדי האשמות של ממש, מומלץ להסתייע בעורך דין פלילי מוביל, בעל ניסיון ורקע בתחום החשדות האמור, בשלב מוקדם ככל הניתן.

חשוב לציין כי לנחקר הזכות המלאה להסתייע בעורך דין, הן בייעוץ מוקדם והן בליווי לחדר החקירות, ובמידה ומדובר במעצר להמתנה ללא התחלה בחקירה עד להגעתו של עורך הדין.

עורך דין פלילי בתל אביב יעקב שקלאר הוא עורך דין פלילי מומלץ ומוביל, בעל ניסיון רב בייצוג בבתי משפט, ליווי ושליטה בהליכי חקירה, תוך שמירה על אינטרס לקוחותיו וזכויותיהם בכל הליך.

 

צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
Skip to content