לייעוץ ללא התחייבות: 055-9704235
ליטיגציה אזרחית

ליטיגציה אזרחית

ligitaciya 1

משרד עו”ד יעקב שקלאר עוסק בין היתר בתחום הליטיגציה האזרחית, ומייצג את לקוחותיו בבתי המשפט השונים בסוגיות ומחלוקות מן התחום האזרחי כגון: דיני חוזים, דיני נזיקין, דיני עבודה, צווארון לבן, שוק ההון, מחלוקות כספיות, תובענות ייצוגיות, בוררויות, גישור, זכויות יוצרים ועוד.

ידע רב, ניסיון ומומחיות בתחום היא קריטית בכל ניהול הליך בתחום האזרחי משום שהוא מצריך בקיאות הן בדין הפרוצדורלי, כשהעיקרי שבו הן תקנות סדר הדין האזרחי התשמ”ד – 1984, והן בדין המהותי בהתאם לסוג תיק.

הייצוג בתחום הליטיגציה האזרחית מתחיל כבבר בשלב הראשוני של קבלת התיק למשרדנו. עו”ד יעקב שקלאר יבדוק ראשית אם קיימים בידך די ראיות לצורך הגשת תביעה במידה ואתה התובע, או אם קיימות בידך ראיות הנדרשות להגנתך במידה ואתה הנתבע.

בשלב השני יפעל עורך דין יעקב שקלאר לקבלת מלוא המידע הנחוץ לתיק כמו תיעוד בכתב של עובדות המקרה, איסוף מסמכים רלוונטיים לתיק, איתור עדים, וכל ראייה אחרת שיכולה להיות מועילה להצלחת התיק.

בשלב השלישי ולאחר איסוף כל החומר הרלוונטי, יגבש עו”ד יעקב שקלאר את עילות התביעה או קו ההגנה שלך ויעלה אותן על הכתב.

במקרים המתאימים בטרם יגיש עבורך עו”ד יעקב שקלאר את כתב הטענות, ינהל עו”ד שקלאר משא ומתן עם הצד שכנגד וינסה לסיים את המחלוקת בדרכי פשרה, או הסכם המקובל על הצדדים.

במקרים מסוימים, ינוהל לפני המשפט הליך הנקרא קדם משפט שמטרתו יישוב הסכסוך בדרך קצרה ויעילה יותר מניהול משפט הוכחות.

במידה ויהיה צורך בניהול משפט, יכין עבורך עו”ד יעקב שקלאר את כתב התביעה או כתב ההגנה, ייצג אותך בהליך בבית המשפט וישכנע את בית המשפט בטענות המועלות בכתב הטענות.

משרד עו”ד יעקב שקלאר נחל הצלחות מרובות בתחום הליטיגציה האזרחית, בין אם בניהול משא ומתן עם הצד שכנגד והשגת תוצאה מנצחת עבור הלקוחות, ובין אם בהליכי קדם משפט ובניהול התיק בערכאות המשפטיות השונות כולל בערכאות הערעור.

צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
Skip to content