לייעוץ ללא התחייבות: 055-9704235
עשרת הדיברות לנפגעי תאונות הדרכים

עשרת הדיברות לנפגעי תאונות הדרכים

pravonarushenie 1

 

  1. במקרה של תאונת דרכים, כבר במקום מומלץ לרשום את כל הפרטים הקשורים לתאונה, כגון: מס’ רישיון נהיגה ומס’ פוליסת ביטוח, פרטים אישיים, שם חברת הביטוח, מס’ רכב. בנוסף חשוב לרשום את פרטי העדים לתאונה.
  2. במקרה של פגיעת גוף חובה לפנות מיידית לבית החולים. אם הפציעה קשה ואינכם מסוגלים להגיע עצמאית לבית החולים, רצוי להזעיק אמבולנס. כל ההוצאות ישולמו על ידי חברת הביטוח.
  3. בהגעה לבית החולים חשוב לציין בנוכחות הרופאים כי הסיבה להגעתכם היא תאונת דרכים. פרט זה חייב להיות מצוין על הטופס הרפואי.
  4. במהלך הבדיקות הרפואיות חשוב להפנות את תשומת לב הרופאים לכאבים או קשיים פיזיים שאתם מרגישים, אפילו אם אינם חריגים. חשוב שפרטים אלו ירשמו על גבי טופס רפואי.
  5. מיד עם עזיבת בית החולים עליכם לפנות למשטרה במטרה לקבל מסמך משטרתי המציין כי עברתם תאונת דרכים.
  6. לאחר שחרור מבית החולים עליכם לפנות לקופת חולים ולעדכן את הרופא המטפל על כל סוגי הכאבים או תופעות הלוואי שאתם חווים בעקבות תאונת הדרכים שעברתם, כמו כן עליכם לבקש הפנייה לרופא מומחה. חשוב לשמור על כל המסמכים הרפואיים.
  7. חשוב לשמור את כל הקבלות הקשורות להוצאות נלוות: מוניות, תרופות, חניות, פיזיאוטרפיה, רנטגן, ביקור בית, אובדן ימי עבודה. כמו כן חשוב לשמור את כל המסמכים הרפואיים הקשורים לתאונה.
  8. במקרים בהם הוזעקה המשטרה לאירוע יש לפנות לאחר מכן לתחנת המשטרה ולבקש  “אישור משטרה”.
  9. לאחר התאונה עלולים לפנות אליכם חוקרי חברות הביטוח. לא מומלץ להיפגש איתם כדי להימנע ממתן תשובות כלשהן בלי קבלת ייעוץ מקדים מטעם משרדינו. לאחר קבלת יעוץ מאיתנו, בכל נושא תוכלו להפנות את החוקרים אלינו.
  10. אם התאונה אירעה בזמן העבודה, חשוב שתפנו אלינו בהקדם האפשרי על מנת לזרז את קבלת הפיצוי.
צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם
 • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
Skip to content