לייעוץ ללא התחייבות: 055-9704235
עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

מדי שנה מוגשות אלפי תביעות בגין רשלנות רפואית, כנגד מוסדות רפואיים, רופאים, ושאר אנשי צוות המגישים שירותים רפואיים לבתי המשפט בישראל. תחום המשפט העוסק ברשלנות רפואית נחשב למתפתח במיוחד, ולא לשווא מספר התביעות המוגשות לבתי המשפט עולה עם הזמן. תביעות הרשלנות הרפואית עוסקות במבחר רחב של תחומים, החל מתביעות אשר מוגשות בשל כשלים בהריון והלידה, דרך אי – אלו נזקים הנגרמים בגין ניתוחים כאלו ואחרים, פגמים במתן תרופות ובמימונם, וכלה באיחורי רופאים באבחון מחלות, הגורמים לנזקים רבים.

ייצוג עורך דין רשלנות רפואית

ככלל, התוצאה המשפטית בכל קייס הרת גורל ומשפיעה רבות על חיי הנפגע, ולפיכך עניין הייצוג בתיקי רשלנות רפואית הינו משמעותי ביותר. אשר על כן, לזהות ואופן בחירת עורך דין רשלנות רפואית חיוניות רבה להצלחה בתביעה. יתרה מזאת, רגישות יתרה חייבת ללוות כל תיק רשלנות רפואית, בנוסף לידע מקצועי בענף הרפואי ובתחום המשפטי כמובן. זאת, בעזרת הקפדה על עדכונים שופטים על פסקי הדין התקדימיים והחדשים ביותר.

כיצד לבחור עו”ד רשלנות רפואית?

על מנת לבחור עורך דין רשלנות רפואית, מומלץ לערוך סקר שוק מקיף בחיפוש אחר איש מקצוע מנוסה, אחראי ומקצועי. הניסיון והוותק של עורך הדין הינם ערובה להצלחה בתביעה, ולפיכך חיוניותם רבה. כדאי לקרוא ביקורות שנכתבו על עו”ד רשלנות רפואית בנוגע לתביעות רשלנות רפואית שייצג וליווה, שנכתבו על ידי קליינטים שלו בעבר או בהווה. הביקורות יעניקו פרספקטיבה על מקצועיות עורך הדין, ובנוסף על היחס שהוא נוהג להעניק ללקוחותיו. עו”ד יעקב שקלאר הינו עורך דין רשלנות רפואית מנוסה ומקצועי, כאשר הוא מנהל משרד עורכי דין עצמאי למעלה מעשרים שנה. בנוסף למקצועיותו בנושא הרשלנות הרפואית, עו”ד שקלאר מייצג עשרות לקוחות בשנה בנושאים כגון: משפט פלילי, דיני משפחה , תיקים כלכליים, עבירות מחשב, עבירות שוחד מרמה והמגוון עוד רחב. את הכשרתו המשפטית רכש בבית הספר למשפטים במכללה למנהל, בנוסף לתואר שנוא בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. כל לקוח אשר פונה למשרדו של שקלאר זוכה ליחס אדיב החל מתחילת הפגישה ועד לסגירת התיק בבית המשפט ואף לאחריו.

צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
Skip to content