לייעוץ ללא התחייבות: 055-9704235
הראיה החדשה בפרשת זדורוב: “כולם נהיו פתאום גנטיקאים”

הראיה החדשה בפרשת זדורוב: “כולם נהיו פתאום גנטיקאים”

הראיה החדשה בפרשת זדורוב: “כולם נהיו פתאום גנטיקאים”

29/10/2018, עו”ד לילך דניאל

השערה והסערה: חשיפת הראיה החדשה לכאורה בפרשת הרצח העסיקה בימים האחרונים לא רק את הציבור בכללותו אלא גם את עורכי הדין בפרט, שניהלו ויכוחים ערים ברשת לגבי טיב ראיית הדנ”א שהתגלתה. עו”ד קובי שקלאר, סניגור פלילי, סבור שהדבר מצביע בין היתר על האמון (וחוסר האמון) שרוחש ציבור עורכי הדין למערכת

פעם בכמה דורות ישנה פרשת רצח שמעסיקה את הציבור הישראלי בלי סוף. בשנות השבעים הייתה זו פרשת עמוס ברנס, בשנות התשעים הייתה זו פרשת הרצח של חנית קיקוס ואין ספק שהפרשה של שנות ה-2000 היא זו של רצח תאיר ראדה ז”ל בתא השירותים של בית הספר “נופי גולן” בקצרין, שממשיכה לעורר הדים עד היום.

קרוב לשלוש שנים חלפו מאז נדחה סופית ערעורו של רומן זדורוב על הרשעתו ברצח, ועדיין בקרב הציבור שוררת מחלוקת עזה בשאלת זהותו של הרוצח. במיוחד בעידן הנוכחי של הרשתות החברתיות והשיח הפורה ברשת, דיונים ערים על התיק, כולל פירוט רחב על הראיות וניתוחן לצד תיאוריות קונספירציה למיניהן, הם לא מראה נדיר עד שלעתים נדמה שפרשת ראדה-זדורוב דומה יותר לסדרת מתח מאשר למשפט רצח. חשיפת הראיה החדשה בסוף השבוע האחרון רק חיזקה את המחלוקות הללו, ונראה שאין אחד במדינה שלא אוחז באופן עיקש בעמדה אחת ובטוח שהוא/היא יודע בדיוק מה קרה, משום היה חוקר מז”פ עטור שבחים או בלש מהשורה הראשונה.

צרו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
Skip to content